5. Kevin v prázdninové lesní školce

Během prázdnin jsem neměla kam umístit svého pětiletého syna Kevina, jelikož naše MŠ Braškov přes prázdniny nefunguje, tak jsem našla na internetu odkaz na Lesní školku v Srbech u Záplav v okrese Kladno. Rozhodla jsem se syna přihlásit, protože na rozdíl od jiných prázdninových školek pro mě byla velmi cenově příznivá.
Pokud někdo stále váhá, zda využít Lesní školku ve svém okolí, mohu ji jen vřele doporučit. Celý den byly děti venku v přírodě. Každý ze dnů byl zaměřen na poznávání jednoho zvířátka nebo broučka. Společně si o něm s lektory vyprávěli a když to šlo, tak jej i pozorovali. Např. jeden den byl věnovaný mravenců, takže děti v lese pozorovaly mravenečky, jak pilně pracují a po odpoledním odpočinku vyráběly šátečky, které jsou spjaté s Ferdou mravencem. Další den byl věnován pavoučkům a děti vyráběly pavučinky z provázků.
Mohu říci, že syn, který si jen těžko zvyká na cizí prostředí a na cizí lidi, byl v Lesní školce naprosto spokojený a adaptoval se velmi rychle. Našel si nové kamarády a již se těší na příští prázdniny, které opět v Srbech stráví.
Dagmar Kadlecová
Lesní klub Vodníček, Srby u Záplav

One thought on “5. Kevin v prázdninové lesní školce

  1. Lada Chiškárová

    Dobrý den,mohla bych poprosit o nějaké informace o lesní školce v Srbech?A i cenu? Děkuji Lada

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain